0532 2660357
Bize Ulaşın

Sepetli Vinç Kiralama

Sepetli Vinç Kiralama

Sepetli vinçler iş hayatının en önemli argümanlarından biri haline gelmiştir. Yüksek yapılarda ve inşaatlarda çalışan firmaların iş gücünü çok daha verimli kullanmasını, güvenli ve hızlı iş üretilmesini sağlayan, işçi güvenliğini de beraberinde güvence altına alan araçlardır. Bu açıdan bakıldığında platformlar, iş riskini azaltmakta, istenmeyen kazaların yaşanma riskini minimuma indirmekte ve daha hızlı iş üretme imkanı sağlamaktadır. Dolayısıyla her açıdan birçok avantajı olan önemli bir iş makinasıdır.

 

Firmaların bu tür iş makinelerine yatırım yapmalarından ziyade kiralama cihetine gitmeleri, onların kendi işleri için daha farklı yatırımlar yapmalarına da imkan vermektedir. Birden fazla platform alma imkanı olamayacağından, kiralama yöntemiyle her çeşit platformu kullanma ve işlerini halletme imkanına sahip olabilirler. Çünkü farklı yükseklikler için farklı platformlar kullanılmakta olup, bunların tümünü bir arada bulmanız ve faydalanabilmeniz kiralama yöntemiyle mümkün olacaktır. İstanbul merkezli olan Coşkun Platform, 25 yılı aşkın bir süredir marmara bölgesi başta olmak üzere yurtiçi ve yurtdışında sepetli vinç kiralama hizmeti vermektedir. Her çeşit sepetli vinç ihtiyaçlarınızda saatlik, günlük, haftalık ve aylık bazda kiralama yapma imkanı sunulmaktadır. Kiralaması yapılan sepetli platformların her türlü bakımları ve kontrolleri periyodik olarak yapılmakta, kiralamada sorunsuz çalışma imkanı sağlanmaktadır.

 

Çok katlı ve yüksek binalarda kullanmanız gereken sepetli platformlar iş ve işçi güvenliğinin yanı sıra, hızlı ve güvenli bir şekilde taşıma, indirme ve yükleme imkanı da sağlamakta, bina cephelerinde çalışanlar için de daha rahat ve kolay bir çalışma ortamı sağlamaktadır. Özellikle çok katlı binalarda malzeme taşıma, çıkarma ve diğer işlerde insan gücünü en aza indirgeyerek, eşya ya da malzemelerde olabilecek hasarların da önüne geçilmesi sağlanmaktadır. Tüm bunlar göz önüne alındığında kiralama hizmeti almak, çok cüz’i maliyetlerle çok daha fazla katma değer sağlamak demektir.  

 

Sepetli vinç kiralamak isteyenler, dilerlerse kiralama yapan firma merkezini ziyaret ederek makine parkurunu yerinde görebilir, istedikleri zaman ölçüsünde kiralama yapabilirler. Platform kiralama hizmetleri başta İstanbul olmak üzere, Marmara ve Ege bölgelerinde Gebze, Çanakkale, Balıkesir, Tekirdağ, İzmir, Manisa, Aydın ve Muğla illerinde verilmektedir. Sepetli vinç kiralama ile, hem insan gücü maliyetlerini azaltabilir, kiralamaya ayırdığınız maliyetle o iş için ayırdığınız zamanı da minimuma indirgiyebilirsiniz. Bu sayede, hem işinizi hızlı ve sağlıklı bir şekilde yapabilir, hem de buradan yaptığınız zaman ve insan gücü tasarrufuyla vinç kiralamalarınızı çok daha cazip noktaya getirebilirsiniz.